Dostawa

Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Klientom jak najlepszy poziom obsługi.

CZAS DOSTAWY

Termin dostawy jest liczony od dnia następnego po dniu zawarcia umowy Klienta. Wyjątek stanowi zakup dokonywany z opcją płatności przelewem tradycyjnym. W tym przypadku płatność rozpoczyna się w ciągu 2 dni od dnia zaksięgowania wpłaty za zakupiony towar.

Czas realizacji zamówienia może różnić się w zależności od dnia tygodnia. Maksymalny czas dostawy wynosi 7 dni robocze. W sytuacji gdy termin dostawy przypada na sobotę, niedzielę albo dzień świąteczny, termin dostawy zostaje przedłużony na kolejny dzień roboczy.

Doręczenie zamówienia odbywa się w godzinach 09:00-20.00. Jednak zdarzają się odstępstwa uzależnione od trasy kuriera.

W sytuacji gdy towar został uszkodzony podczas transportu, należy niezwłocznie skontaktować się z Obsługą Klienta ZOGISTORE, w celu wdrożenia procesu reklamacyjnego z daną firmą kurierską.

Sklep internetowy ZOGISTORE przekazuje odpowiedniej firmie kurierskiej adres mailowy oraz numer telefonu Klienta, w celu realizacji zamówienia. Następujące informacje są wymagane, aby mogło dojść do wysłania zamówienia.

KOSZT PRZESYŁKI

Darmowa dostawa już od 149 zł prosto do domu gratis!

Przy wartości opłaconego zamówienia 1–149 zł koszt przesyłki wynosi od 14,99 zł (kurier DPD), 11,99 zł (Paczkomaty InPost) oraz 17,99 zł (Kurier InPost). Przesyłka pobraniowa wynosi od 16,99 zł (kurier DPD) oraz 14,99 zł (Paczkomaty InPost).

Dostarczenie towaru do Polski powierzamy firmom kurierskim InPost oraz DPD. Prosimy zwrócić uwagę, iż kurier ma prawo odmowy wniesienia paczek do mieszkania o wadze przekraczającej 31,5 kg.

Towary dostarczamy tylko na teren Polski. Za dopłatą na teren Europy, poza granicę kraju dostarczamy wybrane produkty za dopłatą